Oficiální stránky SDH Dětkovice

Vítejte na stránkách SDH Dětkovice

Ostatní soutěže

Po závodech ve Stražisku se několik týmů přesunulo do Smržic kde se na místní hasičské dráze mělo odehrát soustředění týmů zakončené soutěží o banky v podání několika litrů málonealkoholických nápojů. Tohoto soustředění se nakonec zúčastnily týmy Dětkovic, Čelechovic, Lipové, Nové Dědiny a Choliny. Kdo zná Smržickou dráhu ví že patří mezi rychlé a kvalitní a navíc vedle ní vyrostlo špičkové posezení s dobře zásobeným grilem.

Pauzy v Hanácké extralize využilo mnoho týmů k tomu aby si „čuchlo“ k extralize ČR, která měla na pořadu dva závody v blízkém okolí a to v Plumlově a Žernovníku. My jsme si tuto možnost nenechali ujít a do Plumlova vyrazili také. Navíc jsme ještě ten den stihli závod v Kelčicích, holt sousedské vztahy se musí utužovat.

Nedělní zpestření, vyběhání sobotní akce, výlet na zlínsko, skvělá soutěž a restaurace omylů. To vše jsme zažili 12. července ve Velkém Ořechově.

Lipovští hasiči v sobotu 10. července pořádali už potřetí svou soutěž o pohár starostky obce, letos se do toho opřeli řádně a chtěli ukázat, že krom toho že umí běhat (občas) tak umí i uspořádat pořádnou soutěž.

 

Posledni komentare
22.07.2009 12:47:50: mě zase pobavilo, že na fotbalovym hřišti jsou navíc fotbalisti
21.07.2009 23:15:13: příjemné čtení + to s tím fotbalem mě rozsekalo:-))))) BTW mas tam par preklepu a pátý odstavec jiný...
Aneb - jak se sedm lidí z prostějovska sebralo a jelo závodit.
V neděli 17.5.2009 jsme se zúčastnili další zahajovací soutěže, tentokrát VC Blanenska. jak se nám v Horním Poříčí líbilo a jak z našeho pohledu soutěž probíhala najdete uvnitř článku.
První závod letošní sezony.