Oficiální stránky SDH Dětkovice

Vítejte na stránkách SDH Dětkovice

Hanácká extraliga

Závěrečné kolo Hanácké extraligy se odehrálo, jak už je zvykem, v Toveři. Malebné vesničce kousek za Olomoucí. Zároveň zde proběhlo i celkové vyhlášení Hanácké extraligy a celé sezona se ukončila. Jak probíhal závod a samotné vyhlášení se dočtete o kousek níže.

 

Hanácká extraliga se pomalu ale jistě propracovává ke svému konci, ale do úplného konce ještě zbývá rozdělit pěkná porce bodů a situace se dramatizuje snad v celé první desítce. Máme se tedy ještě na co těšit a vypadá to, že definitivní rozhodnutí padne až na závodě v Toveři. Co se ale dělo ve Stražisku?

Hanácká extraliga se zase po roce vrátila do Krumsína, tamní dráha patří mezi ty rchlejší a terče mezi zlatý střed. Ne úplně tvrdé, ale také ne žádné padáčky. V krumsíně toho bylo k vidění hodně. Souboj nervů mezi týmy Dětkovic a Břevence, návrat týmu mužů Krumsína no a v neposlední řadě velmi povedenou soutěž.
Posledni komentare
17.08.2009 22:23:58: Můj pohled je ten, že vyhodnocení je slavnostní ukončení závodu a tým který závodil by se měl zúčast...
17.08.2009 20:10:12: Čau, nevím co je na tom divné že jsme nešli na nástup, nám o žádné body do HE nešlo, tak co? Říkali ...

Tak už máme půlku za sebou, kdo by to řekl.V sobotu 9.8. se sešlo 24 chlapských týmů a 8 ženských týmů v Plinkoutu. Plinkout je malebná vesnička pár kilometrů za Uničovem na níž už se pomalu tyčí nějaké hory (asi Krkonoše nebo co). Loni jsme zde zažili velmi povedený závod a jak to vypadalo letos? No jen čtěte dál.

Tak jsme se dočkali, to čeho jsme se báli a chtěli mít rychle za sebou se v sobotu stalo skutečností. Náš domácí závod. Ano to je ten kde jsme se už šest let nedokázali normálně umístit a ukázat co v nás je. No holt život je sviňa. Dnešní povídání nebude až tak moc o kvalitě závodu (i když možná trochu jo) ale spíš o tom co mu předcházelo a co následovalo. A někdy to byly věci, to vám povím…

V sobotu 4. července pořádali hasiči z Čelechovic už šestý ročník poháru starostky obce Čelechovice na Hané. Soutěž to byla povedená, ale nějaké chybky by se našly. Jak jsme to viděli my? Čtěte dál.
Závod díky kterému jsme se vrátili do čela průběžného pořadí. Závod startovaný fotobuňkou. Závod kde jsem slavil narozeniny. Závod kde byly k vidění kaskadérské kousky ala James Bond. Ale pěkně popořadě.
Cholinští hasiči poprvé pořádali závod Hanácké extraligy a i když se našly nedostatky přece jen se jednalo o závod kvalitní. Možná jen do budoucna popřemýšlet o prodloužení na 3B. Náš tým by to 100% uvítal :-)
Počasí nám zase přálo a závody v Loučanech se odehrály za krásného slunečného počasí. No a pokud k tomu přidáme výborné výkony zúčastněných týmů tak nám nemůže vyjít nic jiného než první závod Hanácké extraligy ročníku 2009.