Po závodech ve Stražisku se několik týmů přesunulo do Smržic kde se na místní hasičské dráze mělo odehrát soustředění týmů zakončené soutěží o banky v podání několika litrů málonealkoholických nápojů. Tohoto soustředění se nakonec zúčastnily týmy Dětkovic, Čelechovic, Lipové, Nové Dědiny a Choliny. Kdo zná Smržickou dráhu ví že patří mezi rychlé a kvalitní a navíc vedle ní vyrostlo špičkové posezení s dobře zásobeným grilem.

Pauzy v Hanácké extralize využilo mnoho týmů k tomu aby si „čuchlo“ k extralize ČR, která měla na pořadu dva závody v blízkém okolí a to v Plumlově a Žernovníku. My jsme si tuto možnost nenechali ujít a do Plumlova vyrazili také. Navíc jsme ještě ten den stihli závod v Kelčicích, holt sousedské vztahy se musí utužovat.

Nedělní zpestření, vyběhání sobotní akce, výlet na zlínsko, skvělá soutěž a restaurace omylů. To vše jsme zažili 12. července ve Velkém Ořechově.

Lipovští hasiči v sobotu 10. července pořádali už potřetí svou soutěž o pohár starostky obce, letos se do toho opřeli řádně a chtěli ukázat, že krom toho že umí běhat (občas) tak umí i uspořádat pořádnou soutěž.

Posledni komentare
22.07.2009 12:47:50: mě zase pobavilo, že na fotbalovym hřišti jsou navíc fotbalisti
21.07.2009 23:15:13: příjemné čtení + to s tím fotbalem mě rozsekalo:-))))) BTW mas tam par preklepu a pátý odstavec jiný...
Aneb - jak se sedm lidí z prostějovska sebralo a jelo závodit.
V neděli 17.5.2009 jsme se zúčastnili další zahajovací soutěže, tentokrát VC Blanenska. jak se nám v Horním Poříčí líbilo a jak z našeho pohledu soutěž probíhala najdete uvnitř článku.
První závod letošní sezony.